З життя школи під час карантину.
Сьогодні класні керівники посадили на пришкільній ділянці - цибулю, столовий буряк,квасолю трошки огірочків, гороху,гарбузів...
![](/2019-2020/bezymjannyjmaiama.png)
![](/2019-2020/bezym111111111111111111111111111111jannyj.png)
![](/2019-2020/bezymjann2222222222222222222yj.png)
|
Входить до реалій нашого життя дистанційне навчання,спілкування, вирішення проблем і налагодження роботи...
Традиційно провели засідання педради у формі скайп-конференції, на якій обговорили здійснення формувального, поточного, тематичного, підсумкового оцінювання в умовах дистанційного навчання; ведення шкільної документації; реалізації виховної діяльності в онлайн-режимі; завершення 2019-2020 навчального року тощо.
![](/2019-2020/bezymnenenenjannyj.png)
| |