Методична робота
Навчальна діяльність у школі педагогів і учнів здійснюється у спеціально організованому середовищі.
В школі працює 20 педагогів. Структура науково-методичного середовища визначається сукупністю стійких зв’язків між матеріальними та інформаційними складовими.
Системо утворюючими факторами структури науково методичного середовища виступають його предметна орієнтованість і система педагогічних цілей.
Існуючий рівень культури педагогів формує інформаційне середовище, в якому існує людина, визначає рівень можливостей учителя на конкретному етапі. Засоби здобуття інформації суттєво впливають на діяльність учасників навчально-виховного процесу.
На першому етапі про це свідчить структура методичної роботи школи. Заходи, форми роботи та структурні підрозділи пройшли перевірку часом та адаптовані до умов школи. Невелика кількість педагогічних працівників зумовлює незначну кількість творчих груп. Але 50% учителів працюють у районних творчих групах з фахових предметів: Кравцова Л.Т. заступників з виховної роботи, Муращик Т.М. вчителів початкових класів з психології, Пилярська Т.В. вчителів початкових класів з впровадження методики викладання таблиці множення за асоціативними образами, Зюбрій А.М. педагогів-організаторів, Задоянчук Н.В. вчителів історії, Маркова А.С. вчителів математики, Козловський В.М. — голова районного методичного об’єднання вчителів захисту Вітчизни, Вілкова Л.Б. вчителів біології, Пашко І.В. вчителів основ здоров’я.
Лист Міністерства № 1/9-209 від 18.04.2014 р. "Щодо використання робочих зошитів у початковій школі"
Переглянути ONLINE або Завантажити
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
№ 1/9-253 від 22 травня 2015 року Департаменти (управління) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій Інститути післядипломної педагогічної освіти Загальноосвітні навчальні заклади Про структуру 2015/2016 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів
Відповіднодо статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" структуру навчального року та строки проведенняканікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою. Тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою30 календарних днів.
Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованогов Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 за № 157/26602, перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведенняМіністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.
Вручення документів про освіту планується провести для випускників 9-х класів 8 – 9 червня, 11-х класів – 28 – 29 травня.
Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно.
Банк методичних проблем
учителів школи