А ви малювали свою маму?
Один штрих напередодні свята. Учні початкових класів з допомогою Рудяк Валентини Сергіївни освідчувалися в любові до мами. У кожної дитини в руках був мамин портрет, намальований власноруч. І вийшов цей флешмоб таким емоційним та щирим!!!! Нехай весь світ знає, що моя мама - найвродливіша, найніжніша, найкраща. От би зробити у школі картинну галерею з маминих портретів...
|
Березень, розпочинаючи весну, дарує людям чудо - свято найпрекраснішої половини людства: жінки, матері, подруги, сестри.
Цьогоріч шкільна родина зібралася на «Весняний вернісаж», щоб возвеличити жінку. Цікаво спостерігати за учнями, які з відкритими серцями дарували пісні, флешмоби, танцювальні композиції, сценки. Кожен старався донести свою любов до матусиного і бабусиного серця.
Усім учасникам і організаторам респект!!!
![](/2019-2020/MyCollages1.jpg)
![](/2019-2020/MyCollages2.jpg)
...
Читати далі »
|
Теніс - це наше все!
Теніс - це традиція!!!!!
Передсвяткове ранішнє коло .
Ми вітаємо переможців змагань з настільного тенісу. Ми вдячні за те, що підтримуєте традицію. Маємо надію і на майбутнє...
![](/2019-2020/3e-1.png)
| |