В рамках Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що проводиться за ініціативи ООН, ІІ етапу щорічного Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху в 3 і 4 класах школи під керівництвом вчителів Крупяк І.В. та Митко Г.Я.був проведений урок-квест "Дорожня абетка".
На п'ятьох станціях-зупинках учні перевіряли знання з питань безпеки дорожнього руху та вчилися, як уникати і не допускати дорожньо-транспортні пригоди.
Особливо вдалою для підвищення ефективності освітнього процесу була вибрана форма заняття. Учні працювали в малих групах, удосконалюючи свої комунікативні вміння.
![](/2021-2022/holod/Screenshot_2021-11-28-14-37-26-065_com.facebook.ka.jpg)
|