Головна | Мій профіль | Вихід | Вхід Середа, 19.06.2024, 14:12
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Наші спонсори [22]
Новини школи [793]
Нові файли
Модель школи
МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ (для класних керівників)
Методичні рекомендації
Форма входу
Корисні посилання
 

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти
(згідно з ліцензійними умовами)

Сокиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чемеровецької селищної ради розміщена в будівлях 1929 та 1989 (прибудова) років побудови, загальною площею 1145 м2. Приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 250 учнів.

Заклад розташований за адресою: с.Сокиринці вул.Центральна, 10.

Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Середня наповнюваність класів по школі складає 7 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Чемеровецької селищної ради №21-5 2017 від 10.03.2017 року.

Територія закладу становить 1,96га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 4 класні кімнати та 8 навчальних кабінетів, спортивна зала, актова зала, їдальня, спортивний майданчик, на якому знаходиться футбольне мініполе.

З 12 класних кімнат 4 використовується для навчання учнів початкової школи, 8 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

1 кабінет української мови та літератури;

1 кабінет математики;

1 кабінети історії;

1 кабінет фізики;

1 кабінет біології та хімії;

1 кабінет інформатики;

1 кабінет предмету «Захисту Вітчизни».

 

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (метод-кабінет) , кімната медсестри, кабінет директора , кабінет заступників директора, кабінет педагога-організатора; приміщення технічного персоналу, гардероб, роздягальню для учнів на уроках з фізичної культури, бібліотеку, архів.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, шафами у кожному навчальному кабінеті, класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету. У закладі працює кабінет інформатики, в якому встановлено навчальний комп’ютерний комплекс (7+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Адміністрація закладу використовує для своєї роботи 3 ноутбуки.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет (інтернет-провайдер Інтелект)  заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, відділом освіти Чемеровецької ОТГ, іншими загальноосвітніми навчальними закладами.

Електронна адреса закладу: azadoyanchuk@i.ua

Сайт закладу: http://socscholl.at.ua/

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення. Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

 

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2019 року нараховує 2878 екземплярів. З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 1129 примірників.

 

Фонд підручників нараховує 7149 екземплярів.

Забезпечення учнів підручниками складає 98%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 2 туалети ( внутрішній і надвірний)

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності Чемеровецької селищної ради.

Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright Сокиринецька ЗОШ © 2024 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz